Innas Solomatinas seminārs par darba devēja tēlu

Reinis Lazda @ 18. maijs, 2014

Trešdien, 21. maijā norisināsies Innas Solomatinas seminārs par darba devēja tēlu. Semināra laikā dalīsimies pieredzē par darba devēja tēla veidošanas praksēm un veiksmes stāstiem. Runāsim par svarīgākajiem sadarbības elementiem, lai gūtu panākumus šajā darbā. Apskatīsim metodes un instrumentus, ko var izmantot, lai attīstītu un stiprinātu darba devēja tēlu.

Tiks pastāstīts par konkursu „Izcila darba devēja DNS 2014”, kā arī prezentēti pirmie rezultāti par faktoriem kas veido iekšējo un ārējo darba devēja tēlu.

Semināra vadītāja Inna ir specializējusies personāla atlasē un kompetenču izvērtēšanā, kā arī vada personāla attīstības projektus. Inna ieguvusi plašu pieredzi vadītāju, pārdošanas speciālistu un IT jomas speciālistu atlasē un novērtēšanā. Viņa ir īstenojusi veiksmīgus darbinieku novērtēšanas projektus dažādu jomu uzņēmumos (IT, telekomunikācijas, pakalpojumi u.tml.). Šobrīd aktīvi strādā pie tēmas „darba devēja tēls”, lai palīdzētu uzņēmumiem piesaistīt un noturēt talantus. Papildus darbam Eiro Personālā Inna vada projektus un sniedz konsultācijas karjeras plānošanas jomā. Inna ir ieguvusi sociālās un organizāciju psihologa maģistra grādu, pašlaik turpina studijas LU doktorantūrā un veic pētījumus sociālajā psiholoģijā.

Sīkāka informācija par semināru un reģistrēšanās šeit: http://www.lopb.lv/registracija/details.php?mod=details&id=46

Komentēšanas iespēja ir atslēgta.