LOPB konference “IT@Darbinieks@Psiholoģija”

Reinis Lazda @ 10. septembris, 2014
Jau kopš šī gada pavasara Organizāciju psihologu biedrībā ir izveidota darba grupa, kura darbojas, lai sarīkotu visu laiku labāko organizāciju psiholoģijai veltīto konferenci Latvijā. Aicinām apmeklēt konferenci VISIEM mūsu biedriem, kuri vien tajā laikā būs Latvijā – un novērtēt, vai tas ir izdevies.

Konference ir veltīta aktuālai tēmai – informācijas tehnoloģiju lomai organizāciju psiholoģijā un personāla vadībā. Līdzīgi kā pagājušajā gadā organizētā konference, arī šī norisināsies visu dienu, pēcpusdienā sadaloties divās darba grupās.
Konferences īpašie viesi:
– Mati Vartiainens (Matti Vartiainen), kurš ir viens no vadošajiem organizāciju psiholoģijas ekspertiem Somijā ar ilggadīgu darba pieredzi, eksperts attālinātā darba jautājumos.
– Ričards Bentlijs (Richard Bentley), NeuroLeadership Europe asociētais direktors, ICF koučs, pievērsīsies IT jautājumiem no neirozinātnes viedokļa.
Tāpat piedalīsies arī daudzi citi izcili savas jomas speciālisti, lūdzam ar pilnu programmas sarakstu iepazīties šeit:
Konference norisināsies izcilā vietā – pašā Rīgas sirdī viesnīcā Astor, kas atrodas pretī Bastejkalnam.
Konferencei tiek atvērta reģistrācija. Reģistrējoties septembrī (līdz 30. septembrim), pazemināta dalības maksa. LOPB biedriem tie ir 15 € (ar nosacījumu, ka samaksāta biedra nauda), bet mūsu jomas studentiem – tikai 7 €. Oktobrī maksa tiks palielināta.
Dalības maksā ietilpst kafijas pauze, bet neietilpst pusdienas. Par pusdienu piedāvājumu sazināsimies vēlāk ar tiem, kuri būs reģistrējušies un vēlēsies pusdienot turpat viesnīcā.
Aicinām reģistrēties konferencei šeit:

Komentēšanas iespēja ir atslēgta.