PIRMO REIZI LATVIJĀ- LATVIAN COACHING WEEK!

Jānis Dzenis @ 6. februāris, 2009

Starptautiskās Kouču Federādijas nodaļa Latvijā/ International Coach Federation Latvia (ICF Latvia)
aicina visus interesentus 2009. gada 21. februārī no 11:00 līdz 16:00 uz pirmo Latvian Coaching Week. Latvian Coaching Week ietvaros uzstāsies pasaulē atzīti koučinga eksperti un praktiķi  Toms Hatons (Tom Hatton), Tīna Hārmaja (Tiina Harmaja), kā arī vairāki Latvijas eksperti.

Pasākumā tiks piedāvātas koučinga meistarklases un semināri dažādām mērÄ·a
grupām: personālvadības speciālistiem, uzņēmumu un nodaļu vadītājiem, praktizējošiem un topošiem koučiem, treneriem un biznesa konsultantiem, psihologiem un psihoterapeitiem, pedagogiem un vecākiem, kā arī visiem tiem, kuri meklē jaunas attīstības iespējas.

*        Norises vieta: Rīgas Ekonomikas augstskola, Rīga, Strēlnieku iela 4a;

*        Pasākuma dalības maksa- 10 LVL (desmit lati);

*        Reģistrācija un apmaksa līdz 19. februārim, www.icf.lv <http://www.icf.lv/> , (vietu skaits ierobežots);

*        Maksājuma uzdevumu ņemiet līdzi!

*        Papildus informācijai- zvaniet 67324212 un 223 83 228 vai rakstiet: event@icf.lv

Plašāk par pasākumu (sākot no 5.februāra) skatīt: www.icf.lv <http://www.icf.lv/> .

Koučings – tā ir māksla ietekmēt cita cilvēka rezultativitātes paaugstināšanu, apmācību un attīstību. Koučinga interešu joma ir konkrēts cilvēka mērÄ·is nākotnē un soļi līdz tā sasniegšanai tagadnē. Koučinga process– sarunu sērija starp kouču un klientu, kas palīdz klientam pietuvoties savām potenciālajām iespējām, saprast savu lomu vai uzdevumu un uzņemties atbildību par turpmākajām darbībām. Koučs palīdz cilvēkam atrast viņa personiskos mērÄ·u sasniegšanas ceļus un paņēmienus, attīstīt nepieciešamās iemaņas un prasmes. Koučs ir eksperts spēcīgu jautājumu uzdošanas jomā, kuri ievieš lielāku skaidrību, atmodina apziņu un vēlmi darboties. Koučings ir metode, kura arvien vairāk un plašāk tiek izmantota biznesa vidē.

Toms Hatons (Tom Hatton), PCC, Lielbritānija – ICF Global Valdes loceklis, ICF nodaļas Īrijā prezidents, biznesa koučs ar ilggadēju starptautiskā darba pieredzi, biznesa treneris.

Tīna Hārmaja (Tiina Harmaja), PCC, Somija – ICF Finland prezidente, biznesa koučs ar vairāk kā 10 gadus starptautisku darba pieredzi līderisma attīstības jomā.

Papildus informācijai:

ICF ir pasaulē lielākā nekomerciāla profesionālā Personālo un Biznesa kouču asociācija, kurā ir vairāk nekā 16000 locekļu un 160 pārstāvniecību 90 valstīs. Visā pasaulē, kur ir ICF nodaļas, vietējās koučinga asociācijas, katru gadu februārī tiek organizēts Coaching Week, kā ietvaros notiek dažādi pasākumi plašai auditorijai- profesionāļiem un vienkārši interesentiem, kur kouči demonstrē savu meistarību.

Vēl pagājušā gada nogalē Latvija kļuva par ICF dalībnieci, izveidojot ICF Latvia, kas turpmāk dos iespēju visiem tiem, kas vēlas profesionāli darboties koučinga jomā, mācīties, apgūt koučingu, izdarīt to tepat- Latvijā, tai skaitā arī iegūt pasaulē atzītu sertifikātu.

Komentēšanas iespēja ir atslēgta.