LOPB valdes vēlēšanas, Ulda Pāvula seminārs un jaunā Ētikas kodeksa apstiprināšana

Jānis Dzenis @ 9. novembris, 2010

Tātad 16.12.2010 (ceturtdiena) LOPB biedru sanāksme/seminārs, sastāvēs no trīs daļām.

1.       Ulda Pāvula seminārs „Es esmu lielisks”.

a.       Seminārs būs par kultūras maiņas nepieciešamību Latvijas psihologu sabiedrībā, izmantojot Tribal Leadership kultūras 5 stadijas (http://uldispavuls.typepad.com/up/).

2.       LOPB valdes pārvēlēšana.

a.       2010. gada rudens ir piesātināts ar vēlēšanām – ne tikai jaunas Saeimas ievēlēšana, bet arī LOPB valdes pārvēlēšana. Tas ir brīdis, kad LOPB biedriem, kuriem ir interese un kuri vēlas strādāt, lai sasniegtu LOPB galveno mērÄ·i (Sabiedrības veselības un labklājības veicināšana, balstoties uz psiholoģijas teorētiskajām atziņām un pielietojot psiholoģijas metodes organizācijās …), jāpievienojas LOPB vadībai.

b.      Esošā LOPB valde aicina LOPB biedrus pieteikties valdes locekļa amatam 2010.-2012. gada periodam. Sūtiet savu pieteikumus Jānim Dzenim uz e-pasta adresi janis.dzenis@lopb.lv vai zvaniet +371 29691095.

3.       Jaunā Ētikas kodeksa apstiprināšana.

a.       Tā kā Latvijas psihologu apvienība gatavojas pieņemt EFPA (Eiropas Psihologu apvienību federācija) Ētikas kodeksu, tika izveidota darba grupa ar pārstāvjiem no LOPB, Latvijas Klīnisko psihologu asociācijas un Latvijas Skolu psihologu asociācijas, kuras ietvaros tika apspriests un izvērtēts Sandras Sebres piedāvātais EFPA Ētikas kodeksa tulkojums. Rezultātā tika izveidots tulkojuma variants, kurš ir izsūtīts biedriem elektroniskā veidā (lūdzu dodiet ziņu, ja neesat to saņēmuši).

b.      Lūgums visiem biedriem iepazīties ar piedāvāto Ētikas kodeksa projektu, lai varam to 16. decembrī apstiprināt biedru kopsapulcē. Ja Jums rodas priekšlikumi par papildinājumiem vai labojumiem, lūdzam tos nosūtīt LOPB līdz 06.12.2010. – Daigai Caunei (daiga_c@yahoo.com).

Apkopojot:

1.       Visiem LOPB biedriem lūgums rezervēt 16. decembri plkst. 18:00-20:00 Vieta – Muitas iela 1a, Ernst & Young birojs.

2.       Interesenti laipni aicināti pieteikties LOPB valdes amatiem 2010-2012. gadam.

3.       LOPB biedriem lūgums iepazīties ar Ētikas kodeksa projektu, kuru apstiprināsim/neapstiprināsim 16. decembrī.

Lūdzu reģistrējieties pasākumam: http://www.lopb.lv/registracija/details.php?mod=details&id=14

Uz tikšanos,

Esošā LOPB valde

 

Komentēšanas iespēja ir atslēgta.