Olgas Dzenes seminārs par līderības resursu mērķtiecīgu attīstību

Reinis Lazda @ 29. maijs, 2014

Latvijas organizāciju psiholoģijas biedrība piedāvā saviem biedriem un interesentiem nākamo semināru. 11. jūnijā Olga Dzene iepazīstinās savus klausītājus par līderības resursu mērķtiecīgu attīstību.

Jau vismaz 20 gadus pasaulē tiek runāts par vadītāja lomu, darba nozīmīgumu un profesionālu cilvēku vadību kā ļoti būtisku organizācijas veiksmes faktoru. Neskatoties uz to 2013. gadā tikai 1 no 10 organizācijām globāli* ir gatava maksāt vadītājiem par kvalitatīvu cilvēku vadību. Vai tas nozīmē, ka cilvēku vadība jeb galvenais, kas atšķir vadītāju no eksperta, joprojām nav līdz galam izprasta? (* Mercer dati,  2013.gads)

Seminārā runāsim par to, kas ir galvenie vadītāja – līdera raksturotāji, kādas kompetences nepieciešamas veiksmīgai līdera darbībai un kādas pieejas tiek izmantotas, lai jēgpilni attīstītu vadītājus. Apskatīsim gan Latvijas praksi šajā sfērā, kā arī ieskatīsimies citu valstu pieredzē. Runāsim arī par jaunākajām metodēm un tendencēm vadītāju kompetenču attīstībā un atdeves mērīšanā.

Semināru vadīs pieredzējusī organizāciju psiholoģe, Fontes vecākā konsultante Olga Dzene. Olga ir specializējusies organizācijas, komandas un personības attīstībā, vadības kompetenču novērtēšanā, karjeras konsultēšanā, kompetenču modeļu veidošanā, darbinieku novērtēšanas sistēmas izstrādē, apmācību vadīšanā, koučingā. Viņas pieredze personāla vadības jomā ir aptuveni 12 gadi. Olgai ir maģistra grāds sociālajās zinātnēs organizāciju psiholoģijā, iegūts Latvijas Universitātē.

Sīkāka informācija par semināru un reģistrēšanās: http://lopb.lv/registracija/details.php?mod=details&id=47

 

Komentēšanas iespēja ir atslēgta.