Anda Gaitniece-Putāne - Prokrastinācija un ko ar to darīt

Ikviens kaut reizi savā dzīvē ir piedzīvojis situāciju, kad kaut kas ir jādara, bet kaut kā sanāk to atlikt un atlikt..... Pat tad, ja darāmais ir pietiekami svarīgs; pat tad, ja nojaušam, ka šī atlikšana var slikti beigties. Pētījumi rāda, ka cilvēki atlikšanas uzvedību jeb prokrastināciju, realizē regulāri, neskatoties uz sliktajām sekām, ko tā rada. Ir veikti aprēķini, ka cilvēki prokrastinē vidēji 1/4 no darba laika, kas darba devējiem ASV izmaksā aptuveni 10’000 USD gadā par vienu darbinieku. Līdzcilvēki un paši prokrastinātori nereti to uztver kā savu neorganizētību vai slinkumu, tomēr tas nav tik vienkārši. Reizēm zem tā slēpjas gana nopietni psiholoģiski spēki, kurus neizprotot, ir grūti tiem stāties pretī. 

Par to arī tiks stāstīts šajā seminārā. Kas slēpjas zem prokrastinācijas? Kas to izraisa un ko varam darīt, lai to „iegrožotu”?

Semināru vadīs Anda Gaitniece-Putāne - psiholoģijas doktore un docente Latvijas Universitātē. Viņa ir sertificēta FranklinCovey Latvija trenere; vairāk nekā 10 gadus vadījusi apmācības un psiholoģiskos treniņus organizācijās, specializējoties tādās tēmās kā komunikācija, personības izaugsme, komandu veidošana, plānošana, personīgā efektivitāte, izdegšana un stresa vadība. Anda ir apguvusi ICF akreditētu koučinga programmu un vada komandas un individuālās koučinga sesijas.

Norises vieta: Rīga, Swedbank centrālā ēka, Balasta dambis 1a
Norises laiks: 08.06.2016, 18:00 - 19:30
Brīvo vietu skaits: 13

Ieejas maksa:

LOPB biedriem: 0 EUR
Studentiem: 3 EUR
Pārējiem: 15 EUR

reģistrēties uz šo pasākumu