Olga Dzene - Pārdomāta vadītāju ievadīšana darbā - ceļš uz ātrākiem biznesa rezultātiem

Statistikas dati liecina, ka pasaulē uzņēmumi tērē vairāk kā 10,000 EUR , lai pieņemtu darbā vienu vadītāju un nulle EUR, lai ievadītu viņu darbā, neskatoties uz to, ka 40% vadītāju, kuri maina darbu, cieš neveiksmi pirmajos 18 mēnešos.

Semināra laikā pieskarsimies vairākiem aspektiem, kas ir saistīti ar vadītāju ievadīšanu darbā un adaptāciju gan jaunajā uzņēmumā (onboarding), gan cita pozīcijā organizācijas ietvaros (inboarding). Prezentācija runāsim par statistikas datiem, vadītāju ievadīšanas darbā stratēģiju, psiholoģiskiem aspektiem, aktivitātēm, kas ir jāveic gan pirms vadītājs ieņem jaunu pozīciju, gan pirmajā dienā, gan pirmajā mēnesī un gadā. Apkoposim vadītāju tipiskās kļūdas, stājoties jaunajā amatā, ka arī potenciālus risinājumus, ko HR vai pats vadītājs var izmantot, lai pirmais periods amatā vai organizācijā būtu maksimāli veiksmīgs. Semināra apskatīsim arī vēl vienu izaicinošo periodu no vadītāju karjeras – sagatavošanas posmu  ieņemt CEO pozīciju organizācijā, strādājot un pārņemot varu un zināšanas no esoša uzņēmuma vadītāja.

Labprāt gaidīsim arī Jūsu viedokļus un atziņas par veiksmīgu un ne tikai pieredzi šajā jautājumā!

Ar jaunākajām pasaules tendencēm, pētījumiem rezultātiem un atziņām iepazīstinās Olga Dzene - organizāciju psiholoģe, Fontes vecākā konsultante un LOPB biedrs.

Norises vieta: NVO nams, Laimdotas iela 42, Rīga, LV-1084
Norises laiks: 23.02.2017, 18:30 - 20:00
Brīvo vietu skaits: 12

Ieejas maksa:

LOPB biedriem: 0 EUR
Studentiem: 2.80 EUR
Pārējiem: 15 EUR

reģistrēties uz šo pasākumu