Inese Ruka - Krīzes intervence un de-briefing metode organizācijā

Organizācijās notiek daudzi un dažādi procesi, ar kuriem organizācijas darbiniekam jātiek galā. Mūsdienās nepārtraukti notiek pārmaiņas organizācijās, bieži ikdienas darbs ar klientiem paņem lielu enerģiju no katra darbinieka. Lai organizācijas varētu veiksmīgi attīstīties un izdzīvot, tiek pielietotas dažādas metodes un motivēšanas sistēmas, kas darbiniekiem sniedz ilgtermiņa resursus. Viena no šādām pielietotām metodēm Latvijā ir krīzes intervence un de-briefing metode.

Inese Ruka dalīsies ar savu ilggadējo pieredzi, pielietojot metodi krīzes centrā "Skalbes", dalīsies praktiskos padomos, kā arī ieskicēs krīzes intervences un de-briefing izmantošanas būtību organizācijās. Seminārā vairāk skatīsim, kas ir krīzes speciālistu loma, ko var darīt organizāciju psihologs vai uzņēmuma vadība; Pieredzi ar de-briefing metodi akūtās krīzes situācijās un darbinieku ieguvumus šādā griezumā.  

Inese ir ieguvusi maģistra grādu psiholoģijā, šobrīd jau 13 gadus strādā Krīžu un konsultāciju centrā "Skalbes" kā psiholoģe, psihoterapeite, apmācību un dažādu atbalsta grupu vadītāja.

Norises vieta: NVO nams, Laimdotas iela 42, Rīga, LV-1084
Norises laiks: 27.04.2017, 18:30 - 20:00
Brīvo vietu skaits: 33

Ieejas maksa:

LOPB biedriem: 0 EUR
Studentiem: 2.80 EUR
Pārējiem: 15 EUR

reģistrēties uz šo pasākumu