Seminārs: “360 grādu novērtēšanas metode un tās pielietojums Latvijā”

Reinis Lazda @ 5. decembris, 2012

Latvijas Organizāciju psihologu biedrība piedāvā šī gada pēdējo semināru, tā tēma: “360 grādu novērtēšanas metode un tās pielietojums Latvijā”.

Seminārā tiks aplūkoti metodes pamatprincipi, tās pielietojums, piemēri no prakses un konkrēti Latvijā pieejami 360 grādu novērtēšanas rīki. Prezentāciju vadīs divas pieredzējušas jomas profesionāles – Olga Dzene (Fontes) un Undīne Bušmeistere (Eiropersonāls).
Olga Dzene ir organizāciju psiholoģe, Fontes vecākā konsultante un valdes locekle, ar plašu pieredzi kompetenču modeļu izveidē, novērtēšanas metožu izveidē un praktiskajā pielietošanā, 360 grādu vērtēšanā un citās jomās.
Undīne Bušmeistere ir personālvadības eksperte ar lielu pieredzi darbinieku novērtēšanas un attīstības projektu realizēšanā, semināru-treniņu vadīšanā un konsultēšanā. Strādājot ar cilvēkiem, Undīne veiksmīgi izmanto savas psihoterapeita zināšanas un pieredzi, kas palīdz labāk izprast cilvēkus. Undīnei ir padziļinātas zināšanas darbinieku iesaistīšanās un motivācijas jautājumos.
Norises vieta: Rīga, Swedbank centrālā ēka, Balasta dambis 1a
Norises laiks: 13.12.2012, 18:00 – 19:30
Ieejas maksa:
LOPB biedriem: 0 Ls
LOPB sadarbības organizāciju biedriem: 0 Ls (Norādītā cena ir spēkā pirmajiem 5 sadarbības organizāciju biedriem, kas reģistrējušies uz šo pasākumu. Pārējiem jāapmaksā pilna cena)
Studentiem: 2 Ls
Pārējiem: 10 Ls
Reģistrēties uz pasākumu lūdzam šeit: http://www.lopb.lv/registracija/details.php?mod=details&id=31

Komentēšanas iespēja ir atslēgta.