Seminārs “Personāla vadītājs kā biznesa partneris organizācijā” 9. jūnijā

Reinis Lazda @ 2. jūnijs, 2011

Nākamnedēļ notiek kārtējais Latvijas Organizāciju psihologu biedrības rīkotais seminārs par Personāla vadītāju kā biznesa partneru lomu organizācijās.

Esam priecīgi paziņot, ka semināra saturs papildināsies ar vēl viena vadoša Latvijas uzņēmuma pieredzi,  un mums būs iespēja uzklausīt 3 uzņēmumu pārstāvjus – Swedbank, Balta un Aldaris. Precizētais semināra nosaukums: „Personāla vadītājs kā biznesa partneris organizācijā: pieredze no uzņēmumiem Swedbank, Balta un Aldaris”.

Seminārs notiek:

9.jūnijā plkst. 17:30-19:30 Swedbank Centrālajā ēkā Balasta dambī 1a

Seminārā ar savu pieredzi dalīsies:

–          Ieva Baumane, Swedbank personāla konsultante. Ieva beigusi LU psiholoģijas maģistra programmu un ieguvusi doktora grādu Bergenas Universitātē; viņa turpina lektores darbu ar LU psiholoģijas programmu studentiem; 7 gadus strādā Swedbank dažādos personāla vadības amatos un nesen kļuvusi par personāla konsultanti Swedbank Baltijas biznesa vienībām.

–          Edīte Kalniņa, personāla attīstības konsultante AAS BALTA. Edīte beigusi LU psiholoģijas bakalaura programmu un RSEBA personālvadības maģistra programmu; 7 gadus strādā apdrošināšanas sektorā, 5 no tiem – personāla vadības jomā. Edīte dalīsies savā pieredzē par pārmaiņām organizācijā HR biznesa partneru lomas ieviešanas procesā.

–          Iveta Nelsone, personāla konsultante AS Aldaris. Ivetai ir beigusi LU sabiedrības vadības maģistra programmu un šobrīd turpina studijas psiholoģijā. Iveta ir strādājusi 6 gadus mazumtirdzniecības uzņēmumos Kesko Food un Rimi dažādos personālvadības amatos; šobrīd ir personāla konsultante Aldarī, Carlsberg grupas uzņēmumā.

Semināram var reģistrēties šeit: http://www.lopb.lv/registracija/details.php?mod=details&id=19

 

LOPB biedriem LOPB rīkotie semināri ir bez maksas.

Semināru apmeklētājiem, kas nav LOPB biedri vai kas nav samaksājuši biedra naudu par attiecīgo gadu, maksa par 1 semināra apmeklējumu ir 5 Ls, studentiem – 2 Ls.

 

Komentēšanas iespēja ir atslēgta.